Продукція > MERSEN > NH000GG69V25
NH000GG69V25 MERSEN
Виробник: MERSEN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 25A; 690VAC; 250VDC; gG; ceramic,industrial; NH000
Kind of fuse: ceramic; industrial
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gG
Fuse size: NH000
Power dissipation: 2.4W
Current rating: 25A
Rated voltage: 250V DC; 690V AC
Breaking capacity: 80kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 25A; 690VAC; 250VDC; gG; ceramic,industrial; NH000, Kind of fuse: ceramic; industrial, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Fuse size: NH000, Power dissipation: 2.4W, Current rating: 25A, Rated voltage: 250V DC; 690V AC, Breaking capacity: 80kA.