Продукція > VISHAY > NH0055K100JC02
NH0055K100JC02
NH0055K100JC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 5.1KOhm 5% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
Написати відгук