NH00CG32 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE SQUARE 32A 500VAC/440VDC
Features: Indicating
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 32A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Motor Protection
Approval Agency: VDE
Class: NH
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 120kA AC, 25kA DC
Voltage Rating - AC: 500 VAC
Voltage Rating - DC: 440 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE SQUARE 32A 500VAC/440VDC, Features: Indicating, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 32A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Motor Protection, Approval Agency: VDE, Class: NH, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 120kA AC, 25kA DC, Voltage Rating - AC: 500 VAC, Voltage Rating - DC: 440 VDC.