Продукція > VISHAY > NH250194R0FJ01
NH250194R0FJ01
NH250194R0FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 194Ohm 1% 250W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук