Продукція > VISHAY DALE > NH250200R0FJ01
NH250200R0FJ01
NH250200R0FJ01 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 200 OHM 1% 250W
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 250watt 200ohm 1% Non-Inductive.
Інші пропозиції NH250200R0FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH250200R0FJ01 NH250200R0FJ01 Виробник : Vishay / Dale rhnh-974523.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 250watt 200ohm 1% Non-Inductive