Продукція > VISHAY DALE > NH25020R00FJ01
NH25020R00FJ01
NH25020R00FJ01 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 20 OHM 1% 250W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 250watt 20ohm 1% Non-Inductive.
Інші пропозиції NH25020R00FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NH25020R00FJ01 NH25020R00FJ01 Виробник : Vishay / Dale rhnh.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 250watt 20ohm 1% Non-Inductive