Продукція > VISHAY DALE > NH250635R0FE01
NH250635R0FE01
NH250635R0FE01 Vishay Dale
doc?30201
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ALUM HOUSED WW 635 OHM 250W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 250W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 4.500" L x 3.000" W (114.30mm x 76.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.219" (56.37mm)
Resistance: 635 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ALUM HOUSED WW 635 OHM 250W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 250W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Terminal Screw Type, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 4.500" L x 3.000" W (114.30mm x 76.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 2.219" (56.37mm), Resistance: 635 Ohms.