Продукція > RIEDON > NHS2B-22RJ8
NHS2B-22RJ8
NHS2B-22RJ8 Riedon
NPRNHRT22x_2015.indd_.pdf
Виробник: Riedon
Description: RES SMD 22 OHM 5% 50W D2PAK
Packaging: Tube
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -40°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: D2PAK
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Resistance: 22 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 22 OHM 5% 50W D2PAK, Packaging: Tube, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -40°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: D2PAK, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Resistance: 22 Ohms.