NID30S24-15
NID30S24-15 MEAN WELL USA Inc.
NID30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Package / Case: 11-SIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 0.42" W x 0.51" H (50.8mm x 10.7mm x 13.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -25°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 53V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 20V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Package / Case: 11-SIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 0.42" W x 0.51" H (50.8mm x 10.7mm x 13.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -25°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 53V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 20V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції NID30S24-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NID30S24-15 NID30S24-15 Виробник : MEAN WELL NID30-SPEC-1291913.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 20-53Vin 15Vout 2A 30W SIP non-isolated