NID60S24-15
NID60S24-15 MEAN WELL USA Inc.
NID60-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 60W
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 20-53Vin 15Vout 4A 60W SIP non-isolated.
Інші пропозиції NID60S24-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NID60S24-15 NID60S24-15 Виробник : MEAN WELL NID60-SPEC-1292158.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 20-53Vin 15Vout 4A 60W SIP non-isolated