Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > NJ1.5-PD-E02-1.250-V95
NJ1.5-PD-E02-1.250-V95
NJ1.5-PD-E02-1.250-V95 Pepperl+Fuchs, Inc.
904455_eng.pdf?v=20181211000200
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN CYLINDER POSITION
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NPN/PNP-NO, 4-Wire
Sensing Distance: 0.059" (1.5mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Zinc Die-Cast
Indicator: LED
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN CYLINDER POSITION, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NPN/PNP-NO, 4-Wire, Sensing Distance: 0.059" (1.5mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Zinc Die-Cast, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.