NJ15-M1-E2-V1
NJ15-M1-E2-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
222495_eng.pdf?v=20181211000214
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE SEN 15MM PNP
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 60V
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE SEN 15MM PNP, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 60V, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.