NJ28KA0202F--
NJ28KA0202F-- KYOCERA AVX
nj-ni-nk-np.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3625K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3625K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Grade: Automotive
Power - Max: 16 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 2KOHM 3625K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3625K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Grade: Automotive, Power - Max: 16 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NJ28KA0202F--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NJ28KA0202F-- NJ28KA0202F-- Виробник : Kyocera AVX nj-ni-nk-np.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 2K OHM 1%