NJ4-12GM40-E2-10M Pepperl+Fuchs, Inc.
282949_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.157" (4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 10V ~ 60V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.157" (4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 10V ~ 60V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.