Продукція > NISSHINBO > NJW4184U2-12A-TE2
NJW4184U2-12A-TE2
NJW4184U2-12A-TE2 Nisshinbo
njrc_s_a0008627033_1-2279497.pdf
Виробник: Nisshinbo
LDO Voltage Regulators 4.0 to 35V 12uA 12V 300mA 2.5V to 15V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук