NJW4185DL3-33-TE2 Nisshinbo Micro Devices Inc.
NJW4185_5-9-12.pdf
Виробник: Nisshinbo Micro Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 500mA LDO 4.0 to 40V 55uA 3.3Vo 62dB.
Інші пропозиції NJW4185DL3-33-TE2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NJW4185DL3-33-TE2 Виробник : NJR NJW4185_E-779933.pdf LDO Voltage Regulators 500mA LDO 4.0 to 40V 55uA 3.3Vo 62dB