NJW4187DL3-33A-TE1 Nisshinbo Micro Devices Inc.
NJW4187_E.pdf
Виробник: Nisshinbo Micro Devices Inc.
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 1000mA LDO 4.0 to 40 110uA 5.0Vo 54dB.
Інші пропозиції NJW4187DL3-33A-TE1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NJW4187DL3-33A-TE1 Виробник : NJR NJW4187_E-347721.pdf LDO Voltage Regulators 1000mA LDO 4.0 to 40 110uA 5.0Vo 54dB