NKAL25FB43R0 Stackpole Electronics Inc
SEI-KAL.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES, WW, ALUM, 25W, 43 OHM, 1%,
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.577" (14.66mm)
Resistance: 43 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES, WW, ALUM, 25W, 43 OHM, 1%,, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.577" (14.66mm), Resistance: 43 Ohms.