NKAL50FB43R0 Stackpole Electronics Inc
SEI-KAL.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES, WW, ALUM, 50W, 43 OHM, 1%,
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.641" (16.28mm)
Resistance: 43 Ohms
Написати відгук
Description: RES, WW, ALUM, 50W, 43 OHM, 1%,, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.641" (16.28mm), Resistance: 43 Ohms.