NL03KT330
NL03KT330 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0603; 33uH; 120mA; R: 8.58Ω; ±10%
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 8.58Ω
Tolerance: ±10%
Operating current: 0.12A
Q factor: 14
Test frequency: 2.52MHz
Resonant frequency: 15MHz
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
на замовлення 4610 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0603; 33uH; 120mA; R: 8.58Ω; ±10%, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 8.58Ω, Tolerance: ±10%, Operating current: 0.12A, Q factor: 14, Test frequency: 2.52MHz, Resonant frequency: 15MHz, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH.