Продукція > VIKING > NL05JTC330
NL05JTC330
NL05JTC330 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 33uH; 200mA; R: 3.05Ω; ±5%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 3.05Ω
Tolerance: ±5%
Inductance: 33µH
Type of inductor: wire
Operating current: 0.2A
Q factor: 15
Test frequency: 2.52MHz
Mounting: SMD
Resonant frequency: 17MHz
на замовлення 3160 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 33uH; 200mA; R: 3.05Ω; ±5%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 3.05Ω, Tolerance: ±5%, Inductance: 33µH, Type of inductor: wire, Operating current: 0.2A, Q factor: 15, Test frequency: 2.52MHz, Mounting: SMD, Resonant frequency: 17MHz.