Продукція > VIKING > NL05JTC680
NL05JTC680
NL05JTC680 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 68uH; 140mA; R: 5.78Ω; ±5%
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 5.78Ω
Tolerance: ±5%
Inductance: 68µH
Operating current: 0.14A
Q factor: 14
Test frequency: 2.52MHz
Resonant frequency: 10MHz
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
на замовлення 910 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0805; 68uH; 140mA; R: 5.78Ω; ±5%, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 5.78Ω, Tolerance: ±5%, Inductance: 68µH, Operating current: 0.14A, Q factor: 14, Test frequency: 2.52MHz, Resonant frequency: 10MHz, Type of inductor: wire, Mounting: SMD.