NL1-3P3-P5
NL1-3P3-P5 Adam Tech
nl1-3p3-p5-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: DC-DC CONVERTER, NON-ISOLATED, S
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.41" H (11.7mm x 7.5mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 34V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 1.65 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-DC CONVERTER, NON-ISOLATED, S, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.41" H (11.7mm x 7.5mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 34V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 1.65 W, Number of Outputs: 1.