Продукція > VIKING > NL12KTC1R0
NL12KTC1R0
NL12KTC1R0 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1uH; 1050mA; R: 110mΩ; ±10%
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1µH
Operating current: 1.05A
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±10%
Q factor: 10
Test frequency: 7.96MHz
Case - inch: 1812
Resonant frequency: 0.2GHz
Case - mm: 4532
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1uH; 1050mA; R: 110mΩ; ±10%, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1µH, Operating current: 1.05A, Resistance: 0.11Ω, Tolerance: ±10%, Q factor: 10, Test frequency: 7.96MHz, Case - inch: 1812, Resonant frequency: 0.2GHz, Case - mm: 4532.