Продукція > VIKING > NL12KTC1R8
NL12KTC1R8
NL12KTC1R8 Viking
VIKING-NL.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1.8uH; 900mA; R: 160mΩ; ±10%
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 0.9A
Resistance: 0.16Ω
Tolerance: ±10%
Q factor: 10
Test frequency: 7.96MHz
Case - inch: 1812
Resonant frequency: 100MHz
Case - mm: 4532
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1.8uH; 900mA; R: 160mΩ; ±10%, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 0.9A, Resistance: 0.16Ω, Tolerance: ±10%, Q factor: 10, Test frequency: 7.96MHz, Case - inch: 1812, Resonant frequency: 100MHz, Case - mm: 4532.