Продукція > VIKING > NL12KTC220
NL12KTC220
NL12KTC220 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 22uH; 370mA; R: 900mΩ; ±10%
Case - mm: 4532
Inductance: 22µH
Operating current: 0.37A
Resistance: 0.9Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 18MHz
Q factor: 10
Test frequency: 2.52MHz
на замовлення 910 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 22uH; 370mA; R: 900mΩ; ±10%, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 22µH, Operating current: 0.37A, Resistance: 0.9Ω, Tolerance: ±10%, Resonant frequency: 18MHz, Q factor: 10, Test frequency: 2.52MHz.