Продукція > VIKING > NL12KTC330
NL12KTC330
NL12KTC330 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 33uH; 300mA; R: 1.4Ω; ±10%
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 0.3A
Resistance: 1.4Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 14MHz
Q factor: 10
Test frequency: 2.52MHz
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
на замовлення 1170 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 33uH; 300mA; R: 1.4Ω; ±10%, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 0.3A, Resistance: 1.4Ω, Tolerance: ±10%, Resonant frequency: 14MHz, Q factor: 10, Test frequency: 2.52MHz, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532.