Продукція > VIKING > NL12KTC3R9
NL12KTC3R9
NL12KTC3R9 Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 3.9uH; 700mA; R: 240mΩ; ±10%
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Inductance: 3.9µH
Resistance: 0.24Ω
Operating current: 0.7A
Q factor: 10
Test frequency: 7.96MHz
Case - inch: 1812
Resonant frequency: 40MHz
Case - mm: 4532
Type of inductor: wire
на замовлення 980 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 3.9uH; 700mA; R: 240mΩ; ±10%, Mounting: SMD, Tolerance: ±10%, Inductance: 3.9µH, Resistance: 0.24Ω, Operating current: 0.7A, Q factor: 10, Test frequency: 7.96MHz, Case - inch: 1812, Resonant frequency: 40MHz, Case - mm: 4532, Type of inductor: wire.