Продукція > YAGEO > NL322522T-4R7K
NL322522T-4R7K
NL322522T-4R7K YAGEO
chip_inductor_nl.pdf
Виробник: YAGEO
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 4.7uH; 220mA; R: 1.5Ω; ±10%; -25÷85°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 4.7µH
Operating current: 0.22A
Resistance: 1.5Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 32MHz
Q factor: 30
Test frequency: 7.96MHz
Operating temperature: -25...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 4.7uH; 220mA; R: 1.5Ω; ±10%; -25÷85°C, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 4.7µH, Operating current: 0.22A, Resistance: 1.5Ω, Tolerance: ±10%, Resonant frequency: 32MHz, Q factor: 30, Test frequency: 7.96MHz, Operating temperature: -25...85°C.