Продукція > NL3 > NL322522T101K
NL322522T101K
Виробник:
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NL322522T101K
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 100uH; 40mA; R: 10Ω; ±10%; -25÷85°C, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 0.1mH, Operating current: 40mA, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±10%, Resonant frequency: 7MHz, Q factor: 20, Test frequency: 0.796MHz, Operating temperature: -25...85°C.
Інші пропозиції NL322522T101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NL322522T-101K Виробник : YAGEO RF Inductors - SMD
товару немає в наявності
NL322522T-101K NL322522T-101K Виробник : YAGEO chip_inductor_nl.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1210; 100uH; 40mA; R: 10Ω; ±10%; -25÷85°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 0.1mH
Operating current: 40mA
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±10%
Resonant frequency: 7MHz
Q factor: 20
Test frequency: 0.796MHz
Operating temperature: -25...85°C