Продукція > TDK CORPORATION > NL565050T-103J-PF
NL565050T-103J-PF
NL565050T-103J-PF TDK Corporation
NL565050_ds.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10MH 25MA 150 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 150Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 500kHz
Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10MH 25MA 150 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2220 (5650 Metric), Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 150Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 500kHz, Inductance Frequency - Test: 79.6 kHz, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 25 mA.