Продукція > AVX > NLJG336M006R2200
NLJG336M006R2200
NLJG336M006R2200 AVX
nlj-776005.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3V 33uF 20% ESR=2200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук