Продукція > KYOCERA AVX > NLJT476M006R1600
NLJT476M006R1600
NLJT476M006R1600 KYOCERA AVX
NLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 Ohms
Current - Leakage: 28.2 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: T, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 Ohms, Current - Leakage: 28.2 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NLJT476M006R1600 NLJT476M006R1600 Виробник : AVX nlj-776005.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 47uF 20% ESR=1600mOhm