NLP110-9608
NLP110-9608 ARTESYN / Advanced Energy
NLP110 Series.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V -12V 80W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80W (110W Forced Air)
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 75%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.5 A
Current - Output 2: 13 A
Current - Output 3: 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V -12V 80W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80W (110W Forced Air), Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 75%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6.5 A, Current - Output 2: 13 A, Current - Output 3: 650 mA.