NLP110-9624
NLP110-9624 ARTESYN / Advanced Energy
NLP110 Series.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 24V 80W
Power (Watts): 80W (110W Forced Air)
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 75%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3.2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 80W, Power (Watts): 80W (110W Forced Air), Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.26" H (165.1mm x 76.2mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 75%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 3.2 A, Packaging: Bulk.