NLP150L-96T658 ARTESYN / Advanced Energy
NLP150L-Single%2CTriple.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CNVRTR 12V 5.1V 24V 110W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 110W (150W Forced Air)
Features: Load Sharing, Universal Input
Size / Dimension: 7.80" L x 3.80" W x 1.26" H (198.1mm x 96.5mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CSA, UL
Efficiency: 73%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5.1V
Voltage - Output 3: 24V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 9.2 A
Current - Output 2: 6 A
Current - Output 3: 2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 12V 5.1V 24V 110W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 110W (150W Forced Air), Features: Load Sharing, Universal Input, Size / Dimension: 7.80" L x 3.80" W x 1.26" H (198.1mm x 96.5mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CSA, UL, Efficiency: 73%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5.1V, Voltage - Output 3: 24V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 9.2 A, Current - Output 2: 6 A, Current - Output 3: 2 A.