NLP40-7624
NLP40-7624 ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 24V 40W
Power (Watts): 40W (50W Forced Air)
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.25" L x 2.50" W x 1.15" H (108.0mm x 63.5mm x 29.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, TUV
Efficiency: 75%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 40W, Power (Watts): 40W (50W Forced Air), Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.25" L x 2.50" W x 1.15" H (108.0mm x 63.5mm x 29.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, TUV, Efficiency: 75%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 1.6 A.