NLP65-9608G
NLP65-9608G ARTESYN / Advanced Energy
NLP65.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
Power (Watts): 65W (75W Forced Air)
Features: DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 7.5 A
Current - Output 2: 2.2 A
Current - Output 3: 650 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W, Power (Watts): 65W (75W Forced Air), Features: DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.26" H (127.0mm x 76.2mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 7.5 A, Current - Output 2: 2.2 A, Current - Output 3: 650 mA.