NMAP40HVNL Knowles Voltronics
Виробник: Knowles Voltronics
Description: CAP FILM TRIM
Packaging: Bulk
Features: Sealed
Adjustment Type: Side
Capacitance Range: 1.5 ~ 40pF
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Q @ Freq: 2000 @ 100MHz
Voltage - Rated: 1000 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM TRIM, Packaging: Bulk, Features: Sealed, Adjustment Type: Side, Capacitance Range: 1.5 ~ 40pF, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Q @ Freq: 2000 @ 100MHz, Voltage - Rated: 1000 V.
Інші пропозиції NMAP40HVNL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NMAP40HVNL Виробник : Knowles Voltronics KNO_Trimmer_Catalog_R5_sm-1774092.pdf Trimmer/Variable Capacitors NON-MAGNETIC VARCAP 40 PF, 2000 VDC