Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > NMB15-30GM65-E2-C-V1
NMB15-30GM65-E2-C-V1
NMB15-30GM65-E2-C-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
911273_eng.pdf?v=20181221000211
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: IND SEN 15MM PNP XYLAN COAT
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.591" (15mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K
Indicator: LED
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND SEN 15MM PNP XYLAN COAT, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.591" (15mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K, Indicator: LED.