Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > NMB8-30GM65-E2-FE-V1
NMB8-30GM65-E2-FE-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
908455_eng.pdf
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: PNP, 3-Wire
Sensing Distance: 0.315" (8mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: PNP, 3-Wire, Sensing Distance: 0.315" (8mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K, Indicator: LED.