NMO220CHW Pulse Electronics
NMO220CHW
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT HW COIL-WHP 2.5DB 220-225
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz
Gain: 2dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 30.000" (762.00mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 222.5MHz
Power - Max: 200 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT HW COIL-WHP 2.5DB 220-225, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 220MHz ~ 225MHz, Gain: 2dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 30.000" (762.00mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 222.5MHz, Power - Max: 200 W.