NMO27BCO Pulse Electronics
ASB14%20LOW%20BAND%20ANTENNA.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: NMO COIL, UNITY, 27 - 31 MHZ
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 27MHz ~ 30MHz
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 4.000" (101.60mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 28.5MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NMO COIL, UNITY, 27 - 31 MHZ, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 27MHz ~ 30MHz, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 4.000" (101.60mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 28.5MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.