NMO406CHW Pulse Electronics
NMO406CHW
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT HW COIL-WHP 5.5DB 406-440
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 406MHz ~ 420MHz
Gain: 5.5dBi
Termination: UHF
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 35.500" (901.70mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 413MHz
Power - Max: 200 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT HW COIL-WHP 5.5DB 406-440, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 406MHz ~ 420MHz, Gain: 5.5dBi, Termination: UHF, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 35.500" (901.70mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 413MHz, Power - Max: 200 W.