NMO40UBNCSPRING
NMO40UBNCSPRING Pulse Electronics
ASB14%20LOW%20BAND%20ANTENNA.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: NMO COIL / WHIP UNITY, 40-50MHZ,
Packaging: Bag
Mounting Type: NMO Mount
Frequency Range: 40MHz ~ 50MHz
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 45MHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NMO COIL / WHIP UNITY, 40-50MHZ,, Packaging: Bag, Mounting Type: NMO Mount, Frequency Range: 40MHz ~ 50MHz, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 45MHz, Part Status: Active.