NMO4503CS
NMO4503CS Pulse Electronics
ASB14_UHF_ANTENNAS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas WIRELESS EXTERNAL OUTDOOR WHIP
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BASE / WHIP, 3 DBD/5.2 DBI, 450-, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 5.14dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 19.000" (482.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 200 W.
Інші пропозиції NMO4503CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 5.14dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 19.000" (482.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 200 W