NMO470CHW Pulse Electronics
NMO470CHW
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT HW COIL-WHP 5.5DB 470-490
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz
Gain: 5.6dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 33.000" (838.20mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 480MHz
Power - Max: 200 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT HW COIL-WHP 5.5DB 470-490, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz, Gain: 5.6dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 33.000" (838.20mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 480MHz, Power - Max: 200 W.