NMO4903CS Pulse Electronics
NMO4903CS
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT COIL-WHP 3DB 490-512 W-SPR
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz
Gain: 5.14dBi
Termination: UHF
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 19.000" (482.60mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 501MHz
Power - Max: 200 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT COIL-WHP 3DB 490-512 W-SPR, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz, Gain: 5.14dBi, Termination: UHF, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 19.000" (482.60mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 501MHz, Power - Max: 200 W.