NMOMMR200NF12 Pulse Electronics
Antennas_Catalog_Ver13.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: NMOHF MMR LMR200 N-FEM 12F NPB
Packaging: Bulk
Features: Cable - 3.6576m
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 27MHz ~ 6GHz
Applications: General Purpose
Gain: 5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Module
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.0135GHz
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NMOHF MMR LMR200 N-FEM 12F NPB, Packaging: Bulk, Features: Cable - 3.6576m, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 27MHz ~ 6GHz, Applications: General Purpose, Gain: 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Module, Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.0135GHz, Part Status: Active.