NMOP450C Pulse Electronics
NMOP450C
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT BASE/WHIP 450-475MHZ POGO
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 450MHz ~ 475MHz
Gain: 5.6dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 33.000" (838.20mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 462.5MHz
Power - Max: 200 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT BASE/WHIP 450-475MHZ POGO, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 450MHz ~ 475MHz, Gain: 5.6dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 33.000" (838.20mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 462.5MHz, Power - Max: 200 W.